Дитячий англомовний табір в Карпатах з викладачами з США

з 29.06.2017р. по 14.07.2017р.

International House Poltava організовує всеукраїнський табір в Карпатах з носіями мови!

Табір в Карпатах – ідеальний варіант, який дозволить поєднати навчання, активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів.

Відпочинок в Карпатах — відкриє казку гірських вершин. Давні смереки, чисті гірські річки, вируючі водоспади, найсвіжіше в Україні повітря – все це зібрала природа в одному куточку під назвою Карпати.

Здоров’я — у цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р.Прут особливий цілющий фітофон, регулюючий імунну систему організму.. Оздоровлення організму тут відбувається природно, без застосування медикаментів за рахунок активізації його захисних та адаптаційних процесів та загартовування.

Місце розташування —  с.Татарів Івано-Франківської області знаходиться в середньогірській помірній кліматичній зоні на висоті 730 м над рівнем моря, в зоні Карпатського національного парку.

Ви можете оглянути даний комплекс і прогулятися мальовничими стежками селища: Садиба Коренюки

Проживаня – готель «Коренюки». Новий триповерховий комплекс на 16 номерів з холом, рецепцією, їдальнею. Кімнати 2-3 місні зі зручностями. Усі меблі в готелі виготовлені з натурального дерева. На території готелю є басейн, поряд знаходиться річка.

Харчування — 5-ти разове збалансоване. Домашня кухня з дивовижною різноманітністю страв. Сезонні фрукти та овочі. Бограч, банош, чанахі та інші цікаві й смачні страви у меню.

Охорона – цілодобова, на території встановлені камери відеоспостереження.

 Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Мовна практика – 12 уроків англійської мови по комунікативній методиці International House  з викладачами з США. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси, розваги, анімації, які проводяться виключно на англійській мові. Кваліфіковані викладачі International House  з багатолітнім досвідом роботи у дитячих освітніх англомовних таборах допоможуть вашим дітям поринути у мовне середовище та здолати мовний бар’єр.

Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, а також почуття відповідальності,лідерства,самостійності та організованості. Кредо анімаційної команди — ні хвилини сумуючи чи ледарюючи. Кожна година зайнята захоплювальною та корисною справою. Увечері найцікавіше – квести, вікторини, шоу, вечірки та дискотеки.

Екскурсіїйна програма – це 6 пізнавальних та різнопланових екскурсій.

 1. м. Івано-Франківськ — оглядово та Манявський скит.
 1. Подорож до гірського водоспаду « Гук» ( в мальовничому урочищі « Женець» — 6 км.) і також пікнік.
 1. Верховина — приватні музеї «Вишиванка» та «У Трембітаря» з проведенням майстер — класів.
 1. Яремче— скелі Довбуша (оновлений маршрут), найбільший сувенірний ринок, стара церква, водоспад – «Пробій».
 2. Буковель – оглядова екскурсія та підйомники, з яких можна  помилуватися панорамою.
 3. Для найсміливіших! Похід на найвищу гору Українських Карпат та найвищу точку України —Говерлу.(2061м.)

  А також проведення свята Баношу з дегустацією.

*В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися, без зменшення кількості днів екскурсій.

Транспорт— 50-ти місний  комфортабельний автобус.

У вартість входить:

 • проживання в 2-3 місних номерах зі зручностями;
 • 5-ти разове  харчування;
 • медичне страхування;
 • супрвід, нагляд та робота команди ІН Роltava.

Додатково:

 • програма відпочинку та розваг+інтерактивна програма на протязі дня з викладачами International House Poltava та носіями мови;
 • проїзд;
 • уроки англійської мови;
 • екскурсії.

Формування групи(реєстрація) до 15.06.2017 року.