Дитячий англомовний табір в Карпатах з викладачами з США!!!

Ексклюзивний тур з новою екскурсійною програмою!

24.06.2018р. — 05.07.2018р. 

International House Poltava організовує всеукраїнський табір в Карпатах з носіями мови!

   Табір в Карпатах — ідеальний варіант, який дозволить поєднати навчання, активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів.

   Відпочинок в Карпатах — відкриє казку гірських вершин. Давні смереки, чисті гірські річки, вируючі водоспади, найсвіжіше в Україні повітря — все це зібрала природа в одному куточку під назвою Карпати.

   Здоров’я — у цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р.Прут особливий цілющий фітофон, регулюючий імунну систему організму.. Оздоровлення організму тут відбувається природно, без застосування медикаментів за рахунок активізації його захисних та адаптаційних процесів та загартовування.

   Місце розташування — с.Татарів Івано-Франківської області знаходиться в середньогірській помірній кліматичній зоні на висоті 730 м над рівнем моря, в зоні Карпатського національного парку.

   Проживаня — готель «Коренюки». Новий триповерховий комплекс на 16 номерів з холом, рецепцією, їдальнею. Кімнати 3-4 місні зі зручностями. Усі меблі в готелі виготовлені з натурального дерева.

Ви можете оглянути даний комплекс і прогулятися мальовничими стежками селища: Садиба Коренюки

   Харчування — 5-ти разове збалансоване. Домашня кухня з дивовижною різноманітністю страв. Сезонні фрукти та овочі. Бограч, банош, чанахі та інші цікаві й смачні страви у меню.

   Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Мовна практика — 8 уроків англійської мови по комунікативній методиці International House  з викладачами з США. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси ,розваги, анімації,які проводяться виключно на англійській мові. Кваліфіковані викладачі International House  з багатолітнім досвідом роботи у дитячих освітніх англомовних таборах допоможуть вашим дітям поринути у мовне середовище та здолати мовний бар’єр.

   Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей,а також почуття відповідальності,лідерства,самостійності та організованості. Кредо анімаційної команди\ — ні хвилини сумуючи чи ледарюючи. Кожна година зайнята захоплюючою та корисною справою. Увечері найцікавіше — квести, вікторини, шоу, вечірки та дискотеки.

    Екскурсіїйна програма – це 5 зовсім нових пізнавальних та різнопланових екскурсій:

 1. Подорож на позашляховиках на гору Ягідну – збирання чорниць,поїздка на полонину до вівчарів,дегустація сиру.
 2. Буковель — відпочинок у спа-центрі «Вода Клуб» — басейн,джакузі,соляна кімната,сауна,спортзал. По закінченню — оглядова екскурсія та підйомники, з яких можна  помилуватися панорамою.
 3. Похід на гору Пожижевська з відвідуванням метеостанції на полонині + озеро Несамовите. Озеро Несамовите розташоване на висоті 1750 м над рівнем моря. Довжина його 88 м, ширина 45 м, глибина коливається в межах від 1 до 1,5 м. Лежить у межах Карпатського національного парку, в льодовиковому карі на східних схилах гори Туркул. Дістатись до нього можна тільки пішки. З озером пов’язано чимало легенд, більшість з яких застерігають від купання у мальовничій високогірній водоймі.
 4. Гуцульське весілля. Театралізований показ гуцульського весілля та активна участь в ньому. Під чарівні мелодії троїстих музик будуть відтворені гуцульські звичаї та обряди справжнього весілля. Частування гуцульськими стравами та напоями. Відтворення гуцульських забав із запальними танцями та співами. Веселі ігри.
 5. м. Львів — Оперний театр, Площа — ринок, Високий замок та інші цікаві місця. Обід в закладі громадського харчування.

          А також проведення свята Баношу з дегустацією.

*В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися , без зменшення кількості днів екскурсій.

   Транспорт — комфортабельний автобус (трансфер Полтава-Татарів-Полтава).

   Вартість путівки:

        12 900.00 грн. за умови оплати туру до 15.03.2018

        13 900.00 грн. за умови оплати туру після 01.03.2018

  Бронювання місця — 3000.00 грн.

    Знижки

Для студентів ІН Роltava та постійних клієнтів діють особливі умови оплати.

   Подарунки

 • кожному учаснику табору — пам’ятний подарунок.

   У вартість входить:

 • Проживання.
 •   Харчування.
 • Медичне страхування.
 • Супрвід, нагляд та робота команди ІН Роltava.
 • Програма відпочинку та розваг + інтерактивна програма на протязі дня з викладачами International House Poltava та носіями мови.
 • Проїзд.
 • Уроки англійської мови.
 • Екскурсії.

Формування групи(реєстрація) до 10.06.2018 року.