Заняття з англійської мови в нашій школі проходять по унікальній комунікативній методиці.

Близько 70% заняття за комунікативною методикою присвячено розмовній практиці на різні теми. І все ж не так було б вважати, що communicative approach — це виключно розмови англійською мовою. Перефразовуючи відомий вислів, у людини все має бути прекрасним: і усне мовлення, і письмова, і словниковий запас, і граматика, і навички аудіювання та читання. Але чи можна осягнути відразу всі ці області? Можна, комунікативний підхід саме на це і розрахований.

       Основні принципи комунікативної методики викладання англійської мови в нашій школі:

  • Учень починає говорити англійською з першого заняття. Навіть ті, хто вивчає мову з нуля, на першому уроці опановують кількома десятками фраз. Це дозволяє швидко звикнути до звучання мови, попереджає поява або позбавляє від мовного бар’єру.
  • Accuracy and Fluency — грамотна і побіжна мова. Вивчаючи мову за цією методикою, вам не потрібно буде вибирати: говорити вільно або говорити правильно. Мова буде швидкої й грамотної одночасно.
  • При навчанні використовуються тільки сучасні автентичні підручники. Ретельно опрацьовані англомовні підручники містять захоплюючий і, найголовніше, практичний матеріал, який ви можете використовувати в житті.
  • Викладач проходить з учнем три стадії навчання: engagement (залучення), study (дослідження) і activation (активація — використання). На стадії engagement педагог залучає учня в процес навчання: ініціює захоплюючу дискусію, пропонує обговорити картинку і т. П. На стадії вивчення студенту пояснюють граматичну тему і використання нових слів і виразів, тобто працюють над розширенням словникового запасу і оволодінням граматикою. На стадії активації знань учень виконує різні вправи для закріплення нової граматики і слів. Це може бути продовження обговорення досліджуваної теми, але вже із застосуванням отриманих знань.

Якщо ВИ:

1. Хоче говорити грамотно (accuracy).

2. Хоче говорити побіжно (fluency).

3. Хоче навчитися не тільки чути, але і розуміти англійську мову.

4. Хоче перестати переводити свої думки з російської на англійську.

5. Хоче вивчати граматику і нові слова для спілкування, а не для галочки.

6. Хоче навчитися читати сучасні тексти англійською мовою.

7. Хоче поліпшити вимову.

Тоді ми чекаємо на Вас на перший БЕЗКОШТОВНИЙ урок!

Записуйтесь за телефоном : +38 050-511-88-53