СОЦІАЛЬНЕ ЖИТТЯ НАШОЇ ШКОЛИ

   Мовна школа International House Poltava є одним із кращих в Україні та безперечно найкращим в Полтаві – номером 1 закладом вивчення іноземних мов та надійним туроператором. IH Poltava пропонує Тобі якісне вивчення англійської мови, абсолютне подолання мовного бар’єру, вдосконалення Твоєї вимови завдяки «native speakers» (носіїв мови) з Великобританії та США, а також розвиватися як особистість! Як саме? – Ти познайомишся з новими цікавими людьми, які займаються найрізноманітнішими справами, мають найнепередбачуваніші у Твоєму колі спілкування професії і всі вони стануть Твоїми друзями, бо Вас буде об’єднувати одна і та ж мета та успішне її досягнення – опанування англійської  мови. При чому окрім англійської мови, Тобі не вдасться більше ніяк поспілкуватися з ними, так як у нас на уроці Ти та Твоя група з головою поринете в англійську мову без перекладу і всього подібного радянським методам навчання. Ти зможеш опинитися в ситуації наче Ти в самому Лондоні і Тобі необхідно поговорити з місцевими людьми, чи то в Оксфорді, Нью Йорку чи навіть у Римі де теж Всі говорять англійською, після цього Тобі навіть вдома захочеться говорити рідною…….. англійською.

   Ти дізнаєшся про традиції, культуру, манеру поведінки людей з різних країн світу, дякуючи нашим урокам, побудованим на різноманітних життєвих ситуаціях. Наші вчителі з Америки та Великобританії, поринуть Тебе в атмосферу повного занурення в англомовне середовище. International House Poltava пропонує Тобі різноманітні подорожі по Україні, а також до країн Європи, а зокрема в Лондон, де наших студентів завжди раді бачити! Під час подорожей Ти зможеш не тільки познайомитися з новими друзями, з культурою нашої рідної країни та іноземних держав, а і попрактикуватися у спілкуванні англійською.

   Любі батьки! Ми вже навчили Вашу дитину писати, читати, говорити, співати англійською, читати всі написи, всі інгредієнти на товарах з закордону, на футболках, домовлятися за вас про всі нюанси в готелі коли ви подорожуєте і все англійською. Так? То це ще не все! Щоб Ваші діти ніколи не сумували у нас:

  • За роботу на уроці діти отримують поінти, за які вони можуть купити собі в нашій школі смачний Несквік, Мілку чи Аеро та відчути себе справжніми бізнесменами та самостійними працівниками, стати зіркою місяця та кожного разу любуватися своїм фото йдучи через холл школи на свій улюблений урок, який, до речі, купити вони також можуть, тобто обрати тему уроку, чи замовити відео урок, або навіть при гарній погоді провести його в парку!
  • Кожного місяця — проводяться конкурси для талановитих поліглотів нашої школи у вигляді творчих “competitions” до свят по виробленню hand-made Valentine’s Card, Spring Flower Competition, Best Christmas Decoration, чи в креативному створенні лозунгів для Logo IH, the Best joke for the April Fool’s Day і так для кожного-кожного свята.
  • Також раз в три місяці проводиться Birthday Party — святкування всіх днів народжень, які були взимку, весною, влітку, восени з солодким столом та солодкими інтерактивними іграми.
  • У групах International House Poltava ВКонтакті та у Facebook діти мають змогу бути зірками не лише в межах школи, а і де забажають, так як на нашу групу підписано майже 2 000 учасників, де проводиться безліч конкурсів, таких як 30 DaysPhotoChallenge, Guess the Meaning of an Idiom та багато інших, за якими ви можете слідкувати безпосередньо підписавшись на наші групи у ВК та FB https://vk.com/ihpoltava,
  • Всім відомі грандіозні Вручення премії Оскар від International House Poltava взимку на Новорічній вечірці, набирає оборотів. Тепер звітний концерт Ваших дітей в володінні англійською буде проходити і Весною, де батьки зможуть порадіти за своїх щасливих та розумних дітей, що вільно розмовляють англійською.
  • Коли навчальний рік закінчується, на базі нашої школи найвеселіше тільки починається! Це вам влаштує пришкільний табір …
  • А для найдосвідченіших наших студентів є унікальна можливість в літку практикувати англійську з Карою з Чікаго прямо в Україні в нашому літньому таборі, який цього року буде в Буймерівці (Сумська обл. 100 км від Полтави)…. (про табір)

Таку змогу International House Poltava дає Тобі кожні канікули у англомовних таборах International House Poltava Camp.

Свято щодня – це наш девіз!

Ти не будеш нудьгувати ні секунди.